Najczęściej zadawane pytania:   

Jak przedstawia się sprawa dojazdu?

Dojazd na terenie woj. łódzkiego w dniu ślubu bez dodatkowych kosztów. Warszawa, Kielce dojazd:+ 150 zł Dojazd w dowolne miejsce w Polsce: do uzgodnienia                                                                                            

Jak długo czekamy na odbiór zdjęć?  

Czas oczekiwania na odbiór zdjęć (w formie cyfrowej) od momentu zakończenia reportażu ślubnego / sesji plenerowej do 60 dni.  Wierzcie mi, że staram się abyście gotowy materiał otrzymali wcześniej :-)                                                                                   

Zdjęcia otrzymujemy w formie cyfrowej,tzn?

Otrzymujecie link, który zawiera wyselekcjonowane zdjęcia gotowe do pobrania.

Ile zdjęć otrzymujemy i czy są one "obrabiane"?     

Fotografie, które otrzymujecie to starannie wyselekcjonowane ujęcia poddane szczegółowej, autorskiej obróbce cyfrowej. Ilość zdjęć uzależniona jest od tego, jaki charakter ma ceremonia ślubna, wesele, przygotowania. Nie można z góry założyć, że zrobię 500 zdjęć i zacznę "pstrykać" aby zapełnić licznik. Swoimi zdjęciami pragnę opowiedzieć Waszą historię i minimalna ilość mając na uwadze moje doświadczenie, to 120 zdjęć. Zwykle oddaje więcej zdjęć, niż podana ilość przy poszczególnych "Pakietach".

Ilość zdjęć. 

Dzień Waszego ślubu, to wyjatkowe wydarzenie. Nie chcę konkurować ilością, a jakością. Większą ilość zdjęć po prostu szybciej się przegląda, a jeżeli kadry są udane - zatrzymujemy się...wspominamy...przeżywamy na nowo...Wykonanie reportażu ślubnego, to nie tylko moja obecność w tym dniu. To także proces edycji zdjęć,a jest to bardzo czasochłonne zajęcie. Różnicę możecie zobaczyć poniżej.

                                                          

Reportaż ślubny, zdjęcia ślubne, fotografia ślubna, plener ślubny  

Staram się nie ingerować i nie burzyć atmosfery tego niezwykłego dnia. Wszystkie zdjęcia są naturalne, niepozowane, bez jakiejkolwiek aranżacji z mojej strony. Sesje plenerowe również mają charakter reportażowy. Nie wymuszam sztucznych póz, raczej zachęcam do spontaniczności. Doradzam i pobudzam Waszą wyobraźnię. Jestem otwarty na wasze pomysły związane z sesją plenerową.

Kiedy wybrany przez nas termin jest ostatecznie zarezerwowany i jak wygląda sprawa płatności? 

W momencie otrzymania od Was zapytania dotyczącego wolnego terminu  wstępnie dokonuję rezerwacji na tę datę (na okres dwóch tygodni). Jeśli jakaś inna para w ciągu trzech tygodni zapyta o ten sam termin - to skontaktuję się z Wami, aby zapytać się o podjętą decyzję. Nie ma więc obaw, że termin Was interesujący jest już nieaktualny. Po upływie dwóch tygodni rezerwacja jest nieaktualna, chyba że skontaktujecie się ze mną i uzgodnimy dodatkowy czas na to, aby spokojnie rozważyć moją ofertę. Jeśli zdecydujecie się na współpracę ze mną, to podpisujemy umowę i po wpłacie zaliczki w wysokości 500 zł zarezerwowany termin przysługuje tylko i wyłącznie Was. Pozostałą kwotę rozliczamy kilka dni po uroczystości (1500 zł) oraz w momencie przekazywania oddawania gotowych albumów ( pozostała kwota do zapłaty).

Dane do przelewu:

Wena Sławomir Młynarczyk
ul. Polna 44, Konstantynów Łódzki 95-050
nr. rach. : 38 1050 1461 1000 0092 0711 3821
 
w tytule prosze wpisać: zadatek, sesja ślubna oraz datę reportażu / sesji

Nieprzewidziane wypadki losowe, co wtedy?  

Jeśli z przyczyn ode mnie niezależnych (choroba lub inne zdarzenie losowe) nie będę mógł osobiście wykonać reportażu dla Was, to polecę Wam innego fotografa, który będzie dysponował podobnymi umiejetnościami i doświadczeniem.                                                                                 

Plener. Jak długo trwa i gdzie się odbywa?                                                                                    

SESJA PLENEROWA W DNIU ŚLUBU:

do 1,5 godziny fotografowania, otrzymujecie minimum 10 ujęć / póz (jedna miejscówka)

SESJA PLENEROWA W DNIU INNYM NIŻ ŚLUB:

Termin sesji plenerowej przeprowadzonej innego dnia niż ślub ustalamy wspólnie (za wyjątkiem sobót i niedziel).                                                 

Czas trwania sesji do 4 godzin, otrzymujecie minimum 30 ujęć / póz 

Wybieramy kilka lokalizacji, aby sceneria była atrakcyjna i zróżnicowana. Wybór  należy do Was. Jeśli nie macie pomysłu, to chętnie zaproponuję kilka ciekawych miejsc.       

Jeśli warunki atmosferyczne nie pozwolą na przeprowadzenie sesji podczas ustalonego wcześniej terminu, to przełożymy robienie zdjęć na dzień, który będzie odpowiedni dla wszystkich.                                                                                                                                                           

Nie mieszkamy w Polsce. Przyjedziemy do kraju kilka dni przed ślubem.                                     

Jeśli mieszkacie poza granicami naszego kraju lub nie dysponujecie wystarczającą ilością wolnego czasu, aby się spotkać i omówić szczegóły naszej współpracy, to nie ma przeszkód żeby wszystko ustalić telefonicznie lub poprzez pocztę elektroniczną.

Chcielibyśmy zamówić dodatkowe albumy, jako prezent dla najbliższych. Czy jest taka możliwość?

Jak najbardziej! Przy zamawianiu zapytajcie o aktualne promocje.

Fotoalbum, Album tradycyjny, Fotoksiążka...czym to się różni?

Fotoalbum, to ekskluzywny produkt. Okładka z pieknej tkaniny lub ze skóry ekologicznej. Na grubych kartach naświetlany jest papier fotograficzny i dwie strony tworzą jedną "rozkładówkę", co daje duże możliwości podczas projetkowania (patrz zdjęcie poniżej). Rozmiar: 30 x 30 cm, Ceny: od 380 zł

Album tradycyjny zawiera od 60 stron na których wklejone są zdjęcia o rozmiarze 15 x 21 cm. Rozmiar: 30 x 30 cm, Ceny: od 280 zł

Fotoksiążka, to produkt stanowiący alternatywę dla Fotoalbumu. Kartki są cienkie, a całość obłożona jest zdjęciową okładką (rozmiar: 30 x 30 cm.) Ceny od: 180 zł

Czy możemy sie spotkać?                                                                                                    

Oczywiście! Gorąco zachęcam do spotkania. możemy wtedy spokojnie wszystko ustalić tak, aby wszystko przebiegało po waszej myśli. Zaprezentuje Wam Tradycyjny album ślubny z wklejonymi zdjęciami oraz fotoalbum. Mam bardzo duży wybór okładek, więc z pewnością będziecie mogli wybrać to, co spełni Wasze oczekiwania.

Czy otrzymamy rachunek za wykonaną usługę?

Prowadzę działalność gospodarczą. Wszyscy moi klienci otrzymują paragony.

 

W jaki sposób mogę jeszcze Państwu pomóc?  Z chęcia odpowiem na wszystkie pytania.

Serdecznie zapraszam do współpracy.

                  Sławek Młynarczyk                

 

 

                                                    

"Patrz oczyma, fotografuj sercem."

David duChemin

 

Studio Fotograficzne Łódź

© Copyright 2013 fotograf na ślub łódź - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: Urbisoft